Projekt Sport Kooli

Haabersti Vene Gümnaasiumi 1K klassi õpilastel on suurepärane võimalus osaleda projektis Sport Kooli, kuhu meid valis teiste Tallinna linna koolide hulgast Tallinna Spordi- ja Noorsooamet.

Lisaks liikumistundidele osalevad õpilased aktiivselt kolm korda nädalas projektis, kus saavad käsipalli mängida treener Jelena Mihailova juhendamisel, võistlustantsu elemente muusika saatel õppida treener Airi Juur juhendamisel ja rühmavõimlemist/ akrobaatikat trennida treener Diana Zozuljaga. Kolmapäeviti liituvad meiega 1B klassi lapsed, neljapäeviti ja reedeti 1A klassi lapsed.

Käsipalli treener kutsus mitmel korral ka vanemad õpilased soojendusi läbi viima ja tutvustama meie lastele mängu reegleid piltide ja video saatel. Meie väiksed sportlased said küsimusi esitada käsipalli mängu kohta. Lastele meeldib selline igakülgne ja igapäevane trenn, suhtlus erinevate treeneritega ja endast vanemate ja paraleelklassi õpilastega. See annab neile kindlust ja julgust igakülgselt areneda, süvendab oskust tegutseda koos, sõprustunnet, abivalmidust ja kuuluvust ühte rühma.

Oleme ka tähele pannud, et kes lastest kooli väliselt trennis käib, saab ka siin väga hästi ülesannetega hakkama. Suur tänu sellise võimaluse eest ka lastevanemate poolt.

K kell 13.00 – 13.45 käsipall (treener Jelena Mihailova)
N kell 13.00 – 13.45 võistlustants (treener Airi Juur, Võistlustantsuklubi Mambo AVS)
R kell 13.55 – 14.40 rühmvõimlemine (treener Diana Zozulja, Tantsuteater Polly)