Kollektiiv

Administratsioon
Nimi Kontaktid Vastuvõtuajad Ruum
Antonjuk, Irina direktor@hvg.ee
+372 6579115
Vastuvõtt kokkuleppel.
Registreerumine telefonil + 372 6579246
221
Demkiv, Aleksandr aleksandr.demkiv@hvg.tln.edu.ee Vastuvõtt kokkuleppel. 213
Šorop, Tatjana tatjana.shorop@hvg.ee
tel.+372 657 9248
Iga päev 09.00-16.00 222
Shaab, Marina marina.shaab@hvg.ee
tel.+372 657 9248
Iga päev 08.00-16.00 224
Spetsialistid
Nimi Kontaktid Teenus Vastuvõtuajad Ruum
Pahomova, Nadezda nadezda.pahomova@hvg.ee Sotsiaalpedagog 09:00-16:00 224
Soorand, Maria huvijuht@hvg.ee Huvijuht Iga päev 09.00-16.00 225
Melnikova, Ksenija projektijuht@hvg.ee Projektijuht Iga päev 09.00-16.00 225
Kaiko, Jelena jelena.kaiko@hvg.ee Logopeedi tugi tunniplaan 102
Rüütel, Marina marina.ryytel@hvg.ee Keelekümbluse koordinaator Iga päev 9.00-15.00 301
Leokina, Aljona ekool@hvg.tln.edu.ee
infojuht@hvg.tln.edu.ee
Ekooli administrator, infojuht Iga päev 10.00-16.00 210
Sarv, Marika hvg@hvg.tln.edu.ee
tel. +372 657 9246
Juhiabi Iga päev 09.00-16.00 220
Rock, Niina raamatukogu@hvg.tln.edu.ee Raamatukoguhoidja Iga päev 9.00-15.00 raamatukogu (206,207)
Tšopenko, Anna anna.tshopenko@kth.ee
https://kooliode.ee
Kooliõde Esmaspäeval 12.00-16.00
Teisipäevast neljapäevani 08.00-16.00
med.kabinet
Värinen, Galina galina.varinen@hvg.ee
tel. +372 657 9977
Psühholoogiline tugi
HEV koordinaator
Iga päev 08.30 - 15.30 115
Õpetajad
Nimi Aine kabinet klassijuhataja e-mail
Ahmedova, Jelena tantsuring 35 jelena.ahmedova@gmail.com
Akeljeva, Irina inglise keel 404 irina.akeljeva@hvg.ee
Anon, Aleksandra eesti keel, loodusõpetus 303 4k aleksandra.anon@hvg.ee
Arhipov, Igor kehaline kasvatus 119 7A igor.arhipov@hvg.ee
Bljaškina, Irina muusika 118 10A irina.bljaskina@hvg.ee
Botina, Niina 3D modeleerimine, uurimistööd 212 niina.botina@hvg.ee
Bozhenok, Irina füüsika, matemaatika 201 iryna.bozhenok@hvg.ee
Ellam, Anu kehaline kasvatus 119 6K anu.ellam@hvg.ee
Freiman, Anton kehaline kasvatus 119 anton.freiman@hvg.ee
Frolova, Jelena algõpetus 110 3-4D jelena.frolova@hvg.ee
Hurtina, Galina bioloogia, geograafia 401 galina.hurtina@hvg.ee
Jurtšenko, Natalja ajalugu ja ühiskonnaõpetus 405 natalja.jurchenko@hvg.ee
Kaiko, Jelena logopeed 102 jelena.kaiko@hvg.ee
Kirillova, Tatjana inglise keel 412 11B tatjana.kirillova@hvg.ee
Košeleva, Jekaterina algõpetus 108 3A jekaterina.koseleva@hvg.ee
Kolzyaeva, Jekaterina inglise keel 312 7B jekaterina.kolzyaeva@hvg.ee
Kotšegarova, Svetlana kunst, tööõpetus 114 svetlana.kotsegarova@hvg.ee
Krutilova, Maria loodusõpetus, bioloogia, geograafia 403 5B maria.krutilova@hvg.ee
Kõllo, Ülle eesti keel ja kirjandus 307 ylle.kollo@hvg.ee
Lantsova, Natalia inglise keel 217 7K natalia.lantsova@hvg.ee
Malašuk, Jelena algõpetus 103 1A jelena.malasuk@hvg.ee
Malinina, Jelena matemaatika 408 12B jelena.malinina@hvg.ee
Mareeva, Jana eesti keel 304 jana.mareeva@hvg.ee
Martõn, Svetlana matemaatika 409 svetlana.marton@hvg.ee
Mazmanyan, Lilit inglise keel lilit.mazmanyan@hvg.ee
Mette, Eduard poiste tööõpetus 111 eduard.mette@hvg.ee
Mölder, Diana eesti keel 204 8K,10C diana.molder@hvg.ee
Nossova, Tatjana inglise keel 208 tatjana.nossova@hvg.ee
Okunev, Aleksandr teatriring aula
Oreško, Tatjana eesti keel 304 tatjana.oreshko@hvg.ee
Ossipova, Marina algõpetus 101 3B marina.ossipova@hvg.ee
Pahomova, Nadezda kehaline kasvatus, sotsiaalpedagoog 224 9A nadezda.pahomova@hvg.ee
Paju –Stetski, Tatjana eesti keel, algõpetus 209 2K tatjana.stetski@hvg.ee
Raatpalu, Olga ajalugu ja ühiskonnaõpetus 306 olga.raatpalu@hvg.ee
Rekkandt, Inna inglise keel 311 inna.rekkandt@hvg.ee
Rüütel, Marina eesti keel ja kirjandus, keelekümbluse koordinaator 301 11A,12A marina.ryytel@hvg.ee
Samon, Ingrid algõpetus, eesti keel 308 3K ingrid.samon@hvg.ee
Semenjuk, Ljudmila algõpetus 109 1B ljudmila.semenjuk@hvg.ee
Semenova, Vladlena kunst 114 vladlena.semenova@hvg.ee
Semenova, Jelena vene keel 305 9C jelena.semenova@hvg.ee
Shumilova, Tatjana muusika 205 4A tatjana.shumilova@hvg.ee
Sintsova, Natalja algõpetus 107 2A natalja.sintsova@hvg.ee
Shaab, Marina loodusõpetus 8A marina.shaab@hvg.ee
Solopova, Ljudmilla vene keel 407 6B ljudmilla.solopova@hvg.ee
Škuro, Irina eesti keel, inglise keel 411 8B irina.shkuro@hvg.ee
Šušina, Larissa matemaatika 203 larissa.susina@hvg.ee
Žutškov, Olesja ajalugu ja ühiskonnaõpetus 104 5K olesja.zutskov@hvg.ee
Tiido, Larissa eesti keel 413 larissa.tiido@hvg.ee
Tšamjan, Tamara eesti keel, algõpetus 112 1K tamara.tsamjan@hvg.ee
Tšekarda, Natalja matemaatika 113 6A natalja.tsekarda@hvg.ee
Tservjakova, Valeria 112 valeria.tservjakova@hvg.ee
Vaštšenko, Tatjana vene keel 406 tatjana.vactcenko@hvg.ee
Velgan, Anna algõpetus 105 4B anna.velgan@hvg.ee
Värinen, Galina inimeseõpetus 409 5A galina.varinen@hvg.ee
Värä, Eduard riigikaitse 205 eduard.vara@gmail.com
Zahharova, Marina keemia 215 marina.zahharova@hvg.ee
Zoubkova, Miroslava abiõpetaja miroslava.zoubkova@hvg.ee
Železnjakova, Natalia vene keel 309 6C natalia.zheleznyakova@hvg.ee
Übius, Iraida eesti keel 410 8D iraida.ybius@hvg.ee
Yartseva, Irina algõpetus 106 2B irina.jartseva@hvg.ee
Töötajad
Nimi Amet
Frolova, Nadežda päevavalvur
Jantarev, Vladimir päevavalvur
Malofejeva, Viktoria koristaja
Šapkina, Svetlana garderoobihoidja