Kollektiiv

Administratsioon
Nimi Kontaktid Vastuvõtuajad Ruum
Antonjuk, Irina direktor@hvg.tln.edu.ee
+372 6579115
Vastuvõtt kokkuleppel.
Registreerumine telefonil + 372 6579246
221
Demkiv, Aleksandr aleksandr.demkiv@hvg.tln.edu.ee Vastuvõtt kokkuleppel. 213
Šorop, Tatjana tatjana.shorop@hvg.tln.edu.ee
tel.+372 657 9248
Iga päev 09.00-16.00 222
Shaab, Marina marina.shaab@hvg.tln.edu.ee
tel.+372 657 9248
Iga päev 08.00-16.00 224
Spetsialistid
Nimi Kontaktid Teenus Vastuvõtuajad Ruum
Gromova, Marina huvijuht@hvg.tln.edu.ee Huvijuht Iga päev 09.00-16.00 225
Kaiko, Jelena jelena.kaiko@hvg.tln.edu.ee Logopeedi tugi tunniplaan 102
Rüütel, Marina marina.ryytel@hvg.tln.edu.ee keelekümbluse koordinaator Iga päev 9.00-15.00 301
Leokina, Aljona ekool@hvg.tln.edu.ee
infojuht@hvg.tln.edu.ee
ekooli administrator, infojuht Iga päev 10.00-16.00 210
Sarv, Marika hvg@hvg.tln.edu.ee
tel. +372 657 9246
Juhiabi Iga päev 09.00-16.00 220
Rock, Niina raamatukogu@hvg.tln.edu.ee Raamatukoguhoidja Iga päev 9.00-15.00 raamatukogu (206,207)
Tšopenko, Anna haaberstiveneg@kth.ee Kooliõde Esmaspäeval 12.00-16.00
Teisipäevast neljapäevani 08.00-16.00
med.kabinet
Värinen, Galina galina.varinen@hvg.tln.edu.ee
tel. +372 657 9977
Psühholoogiline tugi
HEV koordinaator
Iga päev 08.30 - 15.30 115
Õpetajad
Nimi Aine kabinet klassijuhataja e-mail
Ahmedova, Jelena tantsuring 35 jelena.ahmedova@gmail.com
Akeljeva, Irina inglise keel 404 irina.akeljeva@hvg.tln.edu.ee
Anon, Aleksandra eesti keel, loodusõpetus 112 3k aleksandra.anon@hvg.tln.edu.ee
Arhipov, Igor kehaline kasvatus 119 6A igor.arhipov@hvg.tln.edu.ee
Bljaškina, Irina muusika 118 9A irina.bljaskina@hvg.tln.edu.ee
Borissova, Natalja vene keel 309 5C natalja.borissova@hvg.ee
Botina, Niina 3D modeleerimine, uurimistööd 212 niina.botina@hvg.tln.edu.ee
Bozhenok, Irina füüsika, matemaatika 201 iryna.bozhenok@hvg.tln.edu.ee
Ellam, Anu kehaline kasvatus 119 5k anu.ellam@hvg.tln.edu.ee
Freiman, Anton kehaline kasvatus 119 anton.freiman@hvg.ee
Frolova, Jelena algõpetus 110 2-3D jelena.frolova@hvg.ee
Hurtina, Galina bioloogia, geograafia 401 galina.hurtina@hvg.tln.edu.ee
Jurtšenko, Natalja ajalugu ja ühiskonnaõpetus 405 9B natalja.jurchenko@hvg.tln.edu.ee
Kaiko, Jelena logopeed 102 jelena.kaiko@hvg.tln.edu.ee
Kirillova, Tatjana inglise keel 412 tatjana.kirillova@hvg.tln.edu.ee
Košeleva, Jekaterina algõpetus 108 2A jekaterina.koseleva@hvg.tln.edu.ee
Kolzyaeva, Jekaterina inglise keel 312 6B jekaterina.kolzyaeva@hvg.tln.edu.ee
Kotšegarova, Svetlana kunst, tööõpetus 114 svetlana.kotsegarova@hvg.tln.edu.ee
Krutilova, Maria loodusõpetus, bioloogia, geograafia 403 maria.krutilova@hvg.ee
Kõllo, Ülle eesti keel ja kirjandus 307 ylle.kollo@hvg.tln.edu.ee
Lahe, Marika eesti keel ja kirjandus 413 marika.lahe@hvg.tln.edu.ee
Lantsova, Natalia inglise keel 217 6k natalia.lantsova@hvg.tln.edu.ee
Malašuk, Jelena algõpetus 103 3A jelena.malasuk@hvg.tln.edu.ee
Malinina, Jelena matemaatika 408 11B jelena.malinina@hvg.tln.edu.ee
Mareeva, Jana eesti keel 304 jana.mareeva@hvg.ee
Martõn, Svetlana matemaatika 409 jana.mareeva@hvg.ee
Mazmanyan, Lilit inglise keel 311 lilit.mazmanyan@hvg.ee
Mölder, Diana eesti keel 204 7K,9K diana.molder@hvg.tln.edu.ee
Nossova, Tatjana inglise keel 303 tatjana.nossova@hvg.tln.edu.ee
Okunev, Aleksandr teatriring aula
Oreško, Tatjana eesti keel 304 tatjana.oreshko@hvg.tln.edu.ee
Ossipova, Marina algõpetus 101 2B marina.ossipova@hvg.tln.edu.ee
Pahomova, Nadezda kehaline kasvatus, sotsiaalpedagoog 224 8A,12A nadezda.pahomova@hvg.tln.edu.ee
Paju –Stetski, Tatjana eesti keel, algõpetus 209 1k olga.raatpalu@hvg.tln.edu.ee
Raatpalu, Olga ajalugu ja ühiskonnaõpetus 306 olga.raatpalu@hvg.tln.edu.ee
Rekkandt, Inna inglise keel 311 inna.rekkandt@hvg.tln.edu.ee
Rüütel, Marina eesti keel ja kirjandus, keelekümbluse koordinaator 301 10A,11A marina.ryytel@hvg.tln.edu.ee
Samon, Ingrid algõpetus, eesti keel 308 2K ingrid.samon@hvg.tln.edu.ee
Semenjuk, Ljudmila algõpetus 109 4A ljudmila.semenjuk@hvg.tln.edu.ee
Semenova, Vladlena kunst 114 vladlena.semenova@hvg.tln.edu.ee
Semenova, Jelena vene keel 305 8C jelena.semenova@hvg.tln.edu.ee
Shumilova, Tatjana muusika 205 tatjana.shumilova@hvg.ee
Sintsova, Natalja algõpetus 107 1A natalja.sintsova@hvg.tln.edu.ee
Shaab, Marina loodusõpetus 7A marina.shaab@hvg.tln.edu.ee
Solopova, Ljudmilla vene keel 407 5B ljudmilla.solopova@hvg.tln.edu.ee
Škuro, Irina eesti keel, inglise keel 411 7B irina.shkuro@hvg.tln.edu.ee
Šušina, Larissa matemaatika 203 larissa.susina@hvg.tln.edu.ee
Žutškov, Olesja ajalugu ja ühiskonnaõpetus 104 4K olesja.zutskov@hvg.tln.edu.ee
Tiido, Larissa eesti keel 208 larissa.tiido@hvg.tln.edu.ee
Tšamjan, Tamara õpetaja abi 308
Tšekarda, Natalja matemaatika 113 5A natalja.tsekarda@hvg.ee
Vaštšenko, Tatjana vene keel 406 tatjana.vactcenko@hvg.tln.edu.ee
Velgan, Anna algõpetus 105 3B anna.velgan@hvg.tln.edu.ee
Värinen, Galina inimeseõpetus 409 12C galina.varinen@hvg.tln.edu.ee
Zahharova, Marina keemia 215 marina.zahharova@hvg.tln.edu.ee
Zoubkova, Miroslava abiõpetaja miroslava.zoubkova@hvg.tln.edu.ee
Übius, Iraida eesti keel 410 7D iraida.ybius@hvg.tln.edu.ee
Yartseva, Irina algõpetus 106 1B irina.jartseva@hvg.tln.edu.ee

Töötajad
Nimi Amet
Frolova, Nadežda päevavalvur
Jantarev, Vladimir päevavalvur
Malofejeva, Viktoria koristaja
Šapkina, Svetlana garderoobihoidja