Kollektiiv

Administratsioon
Nimi Kontaktid Vastuvõtuajad Ruum
Antonjuk, Irina direktor@hvg.ee
+372 6579115
Vastuvõtt kokkuleppel.
Registreerumine telefonil + 372 6579246
221
Demkiv, Aleksandr aleksandr.demkiv@hvg.tln.edu.ee Vastuvõtt kokkuleppel. 213
Šorop, Tatjana tatjana.shorop@hvg.ee
tel.+372 657 9248
Iga päev 09.00-16.00 222
Shaab, Marina marina.shaab@hvg.ee
tel.+372 657 9248
Iga päev 08.00-16.00 224
Spetsialistid
Nimi Kontaktid Teenus Vastuvõtuajad Ruum
Pahomova, Nadezda nadezda.pahomova@hvg.ee Sotsiaalpedagog 09:00-16:00 224
huvijuht@hvg.ee Huvijuht Iga päev 09.00-16.00 225
Varkki, Natalja projektijuht@hvg.ee Projektijuht E. 09.00-16.00 225
Kaiko, Jelena jelena.kaiko@hvg.ee Logopeedi tugi tunniplaan 102
Rüütel, Marina marina.ryytel@hvg.ee Keelekümbluse koordinaator Iga päev 9.00-15.00 301
Leokina, Aljona ekool@hvg.tln.edu.ee
infojuht@hvg.tln.edu.ee
Ekooli administrator, infojuht Iga päev 10.00-16.00 210
Sarv, Marika hvg@hvg.tln.edu.ee
tel. +372 657 9246
Juhiabi Iga päev 09.00-16.00 220
Rock, Niina raamatukogu@hvg.tln.edu.ee Raamatukoguhoidja Iga päev 9.00-15.00 raamatukogu (206,207)
Ingi, Tatjana tatjana.ingi@kth.ee
https://kooliode.ee
Kooliõde Esmaspäeval 12.00-16.00
Teisipäevast neljapäevani 08.00-16.00
med.kabinet
Värinen, Galina galina.varinen@hvg.ee
tel. +372 657 9977
Psühholoogiline tugi
HEV koordinaator
Iga päev 08.30 - 15.30 115
Õpetajad
Nimi Aine kabinet klassijuhataja e-mail
Ahmedova, Jelena tantsuring 35 jelena.ahmedova@gmail.com
Akeljeva, Irina inglise keel 404 irina.akeljeva@hvg.ee
Anon, Aleksandra eesti keel, loodusõpetus 303 5k aleksandra.anon@hvg.ee
Arhipov, Igor kehaline kasvatus 119 8A igor.arhipov@hvg.ee
Bljaškina, Irina muusika 118 11A irina.bljaskina@hvg.ee
Botina, Niina 3D modeleerimine, uurimistööd 212 niina.botina@hvg.ee
Bozhenok, Irina füüsika, matemaatika 201 iryna.bozhenok@hvg.ee
Ellam, Anu kehaline kasvatus 119 7K anu.ellam@hvg.ee
Freiman, Anton kehaline kasvatus 119 anton.freiman@hvg.ee
Gross, Liis eesti keel 304 liis.gross@hvg.ee
Hurtina, Galina bioloogia, geograafia 401 galina.hurtina@hvg.ee
Jurtšenko, Natalja ajalugu ja ühiskonnaõpetus 405 natalja.jurchenko@hvg.ee
Kaiko, Jelena logopeed 102 jelena.kaiko@hvg.ee
Kirillova, Tatjana inglise keel 412 12B tatjana.kirillova@hvg.ee
Košeleva, Jekaterina algõpetus 108 4A jekaterina.koseleva@hvg.ee
Kolzyaeva, Jekaterina inglise keel 312 8B jekaterina.kolzyaeva@hvg.ee
Kotšegarova, Svetlana kunst, tööõpetus 114 svetlana.kotsegarova@hvg.ee
Krutilova, Maria loodusõpetus, bioloogia, geograafia 403 6B maria.krutilova@hvg.ee
Kõllo, Ülle eesti keel ja kirjandus 230 ylle.kollo@hvg.ee
Lantsova, Natalia inglise keel 217 8K natalia.lantsova@hvg.ee
Malašuk, Jelena algõpetus 103 2A jelena.malasuk@hvg.ee
Malinina, Jelena matemaatika 408 5B jelena.malinina@hvg.ee
Mareeva, Jana eesti keel, algõpetus 113 1K jana.mareeva@hvg.ee
Martõn, Svetlana matemaatika 409 4B svetlana.marton@hvg.ee
Mazmanyan, Lilit inglise keel 311 lilit.mazmanyan@hvg.ee
Melnikova, Ksenija inimeseõp,keh-ka,matem 107 ksenija.melnikova@hvg.ee
Mette, Eduard poiste tööõpetus 111 eduard.mette@hvg.ee
Mölder, Diana eesti keel 204 9K,11C diana.molder@hvg.ee
Nossova, Tatjana inglise keel 208 tatjana.nossova@hvg.ee
Okunev, Aleksandr teatriring aula
Oreško, Tatjana eesti keel 304 tatjana.oreshko@hvg.ee
Ossipova, Marina algõpetus 101 1A marina.ossipova@hvg.ee
Pahomova, Nadezda sotsiaalpedagoog 110 4-5D nadezda.pahomova@hvg.ee
Paju –Stetski, Tatjana eesti keel, algõpetus 209 3K tatjana.stetski@hvg.ee
Putškova, Jelena inglise keel 410 jelena.putskova@hvg.ee
Raatpalu, Olga ajalugu ja ühiskonnaõpetus 306 olga.raatpalu@hvg.ee
Rannaveski, Jana kehaline kasvatus 119 jana.rannaveski@hvg.ee
Rekkandt, Inna inglise keel 311 inna.rekkandt@hvg.ee
Rüütel, Marina eesti keel ja kirjandus, keelekümbluse koordinaator 301 12A marina.ryytel@hvg.ee
Samon, Ingrid algõpetus, eesti keel 308 4K ingrid.samon@hvg.ee
Selberg, Moonika eesti keel ja kirjandus 313 moonika.selberg@hvg.ee
Semenjuk, Ljudmila algõpetus 109 2B ljudmila.semenjuk@hvg.ee
Semenova, Vladlena kunst 114 vladlena.semenova@hvg.ee
Semenova, Jelena vene keel 305 10C jelena.semenova@hvg.ee
Shumilova, Tatjana muusika 205 5A tatjana.shumilova@hvg.ee
Soldatova, Natalja algõpetus 107 3A natalja.soldatova@hvg.ee
Shaab, Marina loodusõpetus 226 9A marina.shaab@hvg.ee
Solopova, Ljudmilla vene keel 407 7B ljudmilla.solopova@hvg.ee
Škuro, Irina eesti keel, inglise keel 411 9B irina.shkuro@hvg.ee
Šušina, Larissa matemaatika 203 larissa.susina@hvg.ee
Žutškov, Olesja ajalugu ja ühiskonnaõpetus 104 6K olesja.zutskov@hvg.ee
Tiido, Larissa eesti keel 413 larissa.tiido@hvg.ee
Tšamjan, Tamara eesti keel, algõpetus 112 2K tamara.tsamjan@hvg.ee
Tšekarda, Natalja matemaatika 307 7A natalja.tsekarda@hvg.ee
Vaštšenko, Tatjana vene keel 406 tatjana.vactcenko@hvg.ee
Velgan, Anna algõpetus 105 1B anna.velgan@hvg.ee
Värinen, Galina inimeseõpetus 409 6A galina.varinen@hvg.ee
Värä, Eduard riigikaitse 205 eduard.vara@gmail.com
Zahharova, Marina keemia 215 marina.zahharova@hvg.ee
Zoubkova, Miroslava abiõpetaja miroslava.zoubkova@hvg.ee
Železnjakova, Natalia vene keel 309 7C natalia.zheleznyakova@hvg.ee
Yartseva, Irina algõpetus 106 3B irina.jartseva@hvg.ee
Töötajad
Nimi Amet
Frolova, Nadežda päevavalvur
Jantarev, Vladimir päevavalvur
Malofejeva, Viktoria koristaja
Šapkina, Svetlana garderoobihoidja