HVG projekt "Nüüd Ma Tean ja Oskan".

Haabersti Vene Gümnaasiumis jätkab tööd kooliprojekt „Nüüd ma Tean ja Oskan“. Projekti eesmärgiks on tutvustada lastele ohutut käitumist kodus, õues kui ka internetis.

Aga sel nädalal zoom-i kaudu meie külla tulid 5-6a. lapsed Järveotsa, Rukkilille ning Sinilille lasteaedadest. Nad veetsid lõbusalt ja aktiivselt oma aega, saades teadmisi koduohutusest. Selle veebisaate jaoks valmistasime ette töölehed (värvimislehed ülesandega), mis toimetati lasteaeda enne saadet. Pärast saadet lapsed värvisid töölehti ja lahendasid kasvatajatega seal oleva ülesande, mille järel valmis töölehtedest tegid kasvatajad fotod ning saatsid e-postiga kooli. Tehtud fotod näitame järgmises saates.

Antud veebisaate jaoks tegime oma e-posti aadressi: znayka@hvg.ee. Sinna tulevatele kirjadele vastavad saate tegelased Znayka ja Umeika. Lastele on tore teada saada, et nende kirjadele vastavad just saate tegelased.

Meie plaanides on korraldada online saadet sellistele aktuaalsetele teemadele­ nagu ohutu internetti kasutamine, kiusamine ning kokkupuuted võõraste inimestega tänaval.

Kohtumeseni!