Heategevuslik teatejooks 2018

Neljapäeval, 10.mail toimus järjekorras kaheteistkümnes heategevuslik teatejooks. Sel korral võttis üritusest osa rohkem kui 12 000 põhikooliealist noort. Teiste hulgas osalesid ka meie kooli 8. klassi õpilased.

"Teatejooks tuletab lastele ja noortele meelde, et liikumine, eriti veel ilusa ilmaga ja koos sõpradega on üks suur rõõmuallikas. Ning teiseks – teeme üheskoos rohkem head! Jookseme selleks, et kutsuda inimesi üles annetama liikumisvõime kaotanud laste heaks," ütles president Kersti Kaljulaid heategevusürituse avakõnes.

"Täna olete kõik teie võitjad ja superstaarid," ütles president enne 400-meetrise jooksuringil tegemist koos lastega.

Lapsed ja noored annavad liikumisvõime kaotanud eakaaslaste raviks oma panuse Teatejooksul osaledes. Täiskasvanud saavad laste raviks ning Teatejooksul osalevate noorte panuse tunnustamiseks teha annetuse.

Annetused lähevad Haapsalu Neuroloogilisele Rehabilitatsioonikeskusele, kus liikumisvõime kaotanud lapsi südamlikult ja pühendumusega ravitakse ning paranemiseks, kasvõi väikeste tibusammudega, lootust antakse. Haapsalu arstide, füsioterapeutide ja massööride käe all käib igal aastal ravi saamas 350-400 väikest patsienti, samuti täiskasvanud patsiente.

Annetamiseks on kaks moodust:

Helistades heategevusnumbril 900 7777
(ühe kõne hind on 7 eurot)
Tehes ülekande MTÜ Tallinnmeeting heategevuskontole Danske Bank pangas EE603300332077210009

Fotod: Rauno Volmar (Delfi)