Haabersti Vene Gümnaasium- 40!

Kool…. Igal hommikul ma kiirustan siia. Siin ma õpin, siin ma suhtlen, siin ma puhkan.Koolis on mul palju sõpru ja lemmikõpetajaid, kes aastate jooksul muutusid minu jaoks lähedasteks inimesteks.

Detsembris meie kool tähistas oma neljakümnendat juubelit.

Kooli juubel see on aeg, millal meil on võimalus hinnata meie tööd, tuletada meelde neid, kes pühendas oma elu õpilastele ja muidugi kooskõlastada tulevikuplaane.

11 detsembril kooli juubelile tulid Mustpeade Majja austatud külalised: Tallinna linnavalitsuse, Haabersti linnaosa, Tallinna Haridusameti esindajad, koolide ja lasteaedade direktorid ning kooli koostööpartnerid. Kooli õpetajatele ja töötajatele olid väljastatud tänukirjad suure panuse eest laste õpetamisel ja kasvatamisel. Kooli direktor Irina Antonjuk tänas pedagoogilist kollektiivi kauaaegse koostöö eest, õpetaja töösse pühendumuse eest, mis on aluseks edasiseks kooli arenguks.

12 detsembril toimus pidulik kontsert kõigile õpilastele Vene Kultuurikeskuses. Kontserdil esinesid Vene Gümnaasiumi õpilased. Meie kooli koorid „Rjabinka“ ja „Mosaika“ esitasid laule nii vene kui ka eesti keeles. Tantsustuudio „Graatsia“ rõõmustas kõiki oma eredate esinemistega. Kooli direktor tunnustas neid õpilasi, kes on aastate jooksul kaitsnud kooli tiitlit ning edukalt esinenud erinevatel konkurssidel, olümpiaadidel, projektides ning spordivõistlustel. Kontserdi lõpetas õpetajate ja töötajate ühiselt esitatud laul „Palju õnne sünnipäevaks“.

Suur tänu juubeli ürituste korraldajatele ja kõikidele osalejatele.Tahaksime tänada kõiki klassijuhatajaid, vanemaid ja lapsi, kes esinesid juubelile pühendatud kontserdil. Täname kõiki, kes olid sel tähtsal päeval meiega. Täname õnnitluste ja kingituste eest.

Soovime koolile, kus me õpime ja töötame, arenguruumi. Edu sulle kõiges, meie armas gümnaasium!