Коллектив

Администрация
Ф.И.О. Контактные данные Время приема Кабинет
Антонюк Ирина Михайловна direktor@hvg.ee
 +3726579115
Прием по записи.
Регистрация  +3726579246
221
Демкив Александр Петрович aleksandr.demkiv@hvg.tln.edu.ee Прием по записи. 213
Шороп Татьяна Дмитриевна tatjana.shorop@hvg.ee
 +3726579248
По раб. дням 09:00-16:00 222
Шааб Марина Викторовна marina.shaab@hvg.ee
 +3726579248
По раб. дням 08:00-16:00 224

Специалисты
Ф.И.О. Контактные данные Должность Время приема Кабинет
huvijuht@hvg.tln.edu.ee
 +3726572901
руководитель по интересам 09:00-16:00 225
Елена Кайко jelena.kaiko@hvg.ee
 +37256450385
логопед расписание 102
Марина Рюйтель marina.ryytel@hvg.ee координатор keelekümblus 09:00-15:00 301
Алена Леокина ekool@hvg.tln.edu.ee
infojuht@hvg.tln.edu.ee
администратор эколь, infojuht 10:00-16:00 210
Марика Сарв hvg@hvg.tln.edu.ee
 +3726579246
Juhiabi 09:00-16:00 220
Нина Рок raamatukogu@hvg.tln.edu.ee библиотекарь 9:00-15:00 библиотека (206,207)
Анна Чопенко anna.tshopenko@kth.ee мед. сестра Пн. 12:00-16.00
Вт.-Чт. 08:00-16:00
мед. кабинет
Галина Вяринен galina.varinen@hvg.ee
 +3726579977
Psühholoogiline tugi
HEV координатор
08:30-15:30 115

Õpetajad
Nimi Aine kabinet klassijuhataja e-mail
Ahmedova, Jelena tantsuring 35 jelena.ahmedova@gmail.com
Akeljeva, Irina inglise keel 404 irina.akeljeva@hvg.ee
Anon, Aleksandra eesti keel, loodusõpetus 112 3k aleksandra.anon@hvg.ee
Arhipov, Igor kehaline kasvatus 119 6A igor.arhipov@hvg.ee
Bljaškina, Irina muusika 118 9A irina.bljaskina@hvg.ee
vene keel 309 5C
Botina, Niina 3D modeleerimine, uurimistööd 212 niina.botina@hvg.ee
Bozhenok, Irina füüsika, matemaatika 201 iryna.bozhenok@hvg.ee
Ellam, Anu kehaline kasvatus 119 5k anu.ellam@hvg.ee
Freiman, Anton kehaline kasvatus 119 anton.freiman@hvg.ee
Frolova, Jelena algõpetus 110 2-3D jelena.frolova@hvg.ee
Hurtina, Galina bioloogia, geograafia 401 galina.hurtina@hvg.ee
Jurtšenko, Natalja ajalugu ja ühiskonnaõpetus 405 9B natalja.jurchenko@hvg.ee
Kaiko, Jelena logopeed 102 jelena.kaiko@hvg.ee
Kirillova, Tatjana inglise keel 412 10B tatjana.kirillova@hvg.ee
Košeleva, Jekaterina algõpetus 108 2A jekaterina.koseleva@hvg.ee
Kolzyaeva, Jekaterina inglise keel 312 6B jekaterina.kolzyaeva@hvg.ee
Kotšegarova, Svetlana kunst, tööõpetus 114 svetlana.kotsegarova@hvg.ee
Krutilova, Maria loodusõpetus, bioloogia, geograafia 403 maria.krutilova@hvg.ee
Kõllo, Ülle eesti keel ja kirjandus 307 ylle.kollo@hvg.ee
eesti keel ja kirjandus 413
Lantsova, Natalia inglise keel 217 6k natalia.lantsova@hvg.ee
Malašuk, Jelena algõpetus 103 3A jelena.malasuk@hvg.ee
Malinina, Jelena matemaatika 408 11B jelena.malinina@hvg.ee
Mareeva, Jana eesti keel 304 jana.mareeva@hvg.ee
Martõn, Svetlana matemaatika 409 svetlana.marton@hvg.ee
Mazmanyan, Lilit inglise keel 311 lilit.mazmanyan@hvg.ee
Mölder, Diana eesti keel 204 7K,9K diana.molder@hvg.ee
Nossova, Tatjana inglise keel 303 tatjana.nossova@hvg.ee
Okunev, Aleksandr teatriring aula
Oreško, Tatjana eesti keel 304 tatjana.oreshko@hvg.ee
Ossipova, Marina algõpetus 101 2B marina.ossipova@hvg.ee
Pahomova, Nadezda kehaline kasvatus, sotsiaalpedagoog 224 8A,12A nadezda.pahomova@hvg.ee
Paju –Stetski, Tatjana eesti keel, algõpetus 209 1k tatjana.stetski@hvg.ee
Raatpalu, Olga ajalugu ja ühiskonnaõpetus 306 olga.raatpalu@hvg.ee
Rekkandt, Inna inglise keel 311 inna.rekkandt@hvg.ee
Rüütel, Marina eesti keel ja kirjandus, keelekümbluse koordinaator 301 10A,11A marina.ryytel@hvg.ee
Samon, Ingrid algõpetus, eesti keel 308 2K ingrid.samon@hvg.ee
Semenjuk, Ljudmila algõpetus 109 4A ljudmila.semenjuk@hvg.ee
Semenova, Vladlena kunst 114 vladlena.semenova@hvg.ee
Semenova, Jelena vene keel 305 8C jelena.semenova@hvg.ee
Shumilova, Tatjana muusika 205 tatjana.shumilova@hvg.ee
Sintsova, Natalja algõpetus 107 1A natalja.sintsova@hvg.ee
Shaab, Marina loodusõpetus 7A marina.shaab@hvg.ee
Solopova, Ljudmilla vene keel 407 5B ljudmilla.solopova@hvg.ee
tööõpetus
Škuro, Irina eesti keel, inglise keel 411 7B irina.shkuro@hvg.ee
Šušina, Larissa matemaatika 203 larissa.susina@hvg.ee
Žutškov, Olesja ajalugu ja ühiskonnaõpetus 104 4K olesja.zutskov@hvg.ee
Tiido, Larissa eesti keel 208 larissa.tiido@hvg.ee
Tšamjan, Tamara eesti keel 308 tamara.tsamjan@hvg.ee
Tšekarda, Natalja matemaatika 113 5A natalja.tsekarda@hvg.ee
Vaštšenko, Tatjana vene keel 406 tatjana.vactcenko@hvg.ee
Velgan, Anna algõpetus 105 3B anna.velgan@hvg.ee
Värinen, Galina inimeseõpetus 409 12C galina.varinen@hvg.ee
Värä, Eduard riigikaitse 205 eduard.vara@gmail.com
Zahharova, Marina keemia 215 marina.zahharova@hvg.ee
Zoubkova, Miroslava abiõpetaja miroslava.zoubkova@hvg.ee
Übius, Iraida eesti keel 410 7D iraida.ybius@hvg.ee
Yartseva, Irina algõpetus 106 1B irina.jartseva@hvg.ee

Работники
Ф.И.О. Должность
Надежда Александровна Фролова дневной вахтёр
Владимир Янтарев дневной вахтёр
Виктория Николаевна Малофеева уборщица
Светлана Михайловна Шапкина гардеробщица